Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 07.10.2022, 00:33

Сайт школи №84

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 569
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Медалісти

2015 рік

Золоті медалісти Срібні медалісти
  • Попсуй Лідія Вікторівна
  • Сєльський Євгеній Петрович
  • Тменова Олександра Андріївна
  • Тменова Ольга Андріївна

2014 рік

Золоті медалісти Срібні медалісти
  • Гориславець Анастасія Володимирівна
  • Лаврик Катерина Віталіївна
  • Миколаєнко Наталія Ігорівна
  • Недял Наталія Сергіївна
 

2013 рік

Золоті медалісти Срібні медалісти
  • Катальнікова Ольга Сергіївна
  • Адаменко Софія Володимирівна
 

2012 рік

Золоті медалісти Срібні медалісти
  • Риндя Катерина Юріївна
 

2010 рік

Золоті медалісти Срібні медалісти
  • Мурашко Наталія Юріївна
  • Ширяєва Богдана Олександрівна
  • Болотова Світлана Валеріївна

2009 рік

Золоті медалісти Срібні медалісти
  • Апанасенкова Олександра Ігорівна
  • Філозоп Надія Євгеніївна
  • Компанець Євгенія Артемівна
  • Чепіжна Олена Юріївна

2008 рік

Золоті медалісти Срібні медалісти
  • Сінгаєвська Наталія Ігорівна
  • Юровська Лілія Сергіївна
 

2007 рік

Золоті медалісти Срібні медалісти
  • Бєх Юлія Вікторівна
  • Божко Ганна Олександрівна
  • Бураченко Марія Вікторівна
  • Гупало Юліана Юріївна
  • Марченко Аліна Ігорівна
  • Михайліченко Ірина Костянтинівна
  • Сатишева Наталія Михайлівна
  • Синельникова Ольга Вікторівна
  • Ухова Катерина Ігорівна
  • Міненко Надія Сергіївна
  • Стецюра Олексій Юрійович
  • Грабовська Катерина Едуардівна

2006 рік

Золоті медалісти Срібні медалісти
  • Собко Олександр Михайлович
  • Фурманчук Оксана Володимирівна
  • Шкута Ірина Віталіївна
  • Дорошенко Тетяна Станіславівна
  • Мерзлякова Олена Юріївна
  • Синьчук Ольга Олександрівна
  • Соколова Лідія Андріївна
  • Крашеніннікова Марія Олександрівна

2005 рік

Золоті медалісти Срібні медалісти
  • Бойченко Тетяна Юріївна
  • Рижук Альона Володимирівна
  • Зуб Олександра Юріївна
  • Пашина Олена Ігорівна
  • П'ятак Ганна Сергіївна
  • Протасова Олена Анатоліївна
     

2004 рік

Золоті медалісти Срібні медалісти
  • Бєльська Єлізавета Володимирівна
  • Жук Владислав Вікторович
  • Старостін Павло Ігорович
 

2003 рік

Золоті медалісти Срібні медалісти
  • Бужор Аліса Юріївна
  • Гурська Олеся Анатоліївна
  • Коваль Ольга Ігорівна
  • Римар Ірина Анатоліївна
  • Святивода Наталія Василівна
  • Старостін Олег Ігорович
  • Черкасова Вероніка Миколаївна
  • Чернишенко Ольга Анатоліївна
 

2002 рік

Золоті медалісти Срібні медалісти
  • Букуєва Ірина Олександрівна
  • Головань Катерина Олександрівна
  • Жук Ірина Вікторівна
  • Ігнатенко Віталій Олександрович
  • Матвієнко Тетяна Олександрівна
  • Назаров Олексій Валерійович
  • Риндич Галина Анатоліївна
  • Тургунов Тимур Шаїмович
  • Сингаєвська Вікторія Ігорівна
  • Власюк Ганна Тарасівна
  • Полесік Вікторія Валеріївна

2001 рік

Золоті медалісти Срібні медалісти
  • Грибенюк Тетяна Євгенівна
  • Ситнікова Катерина Сергіївна
  • Братчик Сергій Сергійович
  • Логінова Юлія Володимирівна
  • Лисенко Дмитро Олександрович
  • Ткалич Денис Володимирович
  • Мельник Андрій Анатолійович
  • Мельник Андрій Анатолійович
  • Ширшова Олена Геннадіївна

2000 рік

Золоті медалісти Срібні медалісти
  • Андреєва Марія Леонідівна
  • Базелінська Ганна Юріївна
  • Гурський Андрій Анатолійович
  • Довгань Тетяна Іллівна
  • Зєнкіна Катерина Сергіївна
  • Нікітченко Ірина Володимирівна
  • Сільчук Ганна Сергіївна
  • Баєнкова Марія Олександрівна
  • Костенко Ольга Сергіївна
  • Правдіна Дарія Костянтинівна

1999 рік

Золоті медалісти Срібні медалісти
  • Годлєвський Сергій Анатолійович
  • Дмитрієва Ольга Олександрівна
  • Саволій Наталія Миколаївна

1998 рік

Золоті медалісти Срібні медалісти
  • Зайцева Майя Володимирівна
  • Лизогубенко Ольга Анатоліївна
  • Ковальова Зоя Віталіївна
  • Прима Ольга Ігорівна
  • Перевозчикова Ірина Леонідівна

1997 рік

Золоті медалісти Срібні медалісти
  • Букуєва Олена Олександрівна
  • Гандзій Микола Володимирович
  • Рудєва Ольга Миколаївна
  • Шаперенков Кирило Володимирович
  • Чумакова Наталія Олександрівна
  • Лашкет Олена Сергіївна
  • Породько Вікторія Володимирівна
  • Болтрик Єгор Юрійович
  • Данильченко Тетяна Петрівна
  • Березянко Євгенія Юріївна

1996 рік

Золоті медалісти Срібні медалісти

 

  • Засипкіна Ірина Віталіївна
  • Панова Мірія Юріївна

1994 рік

Золоті медалісти Срібні медалісти
  • Івченко Ольга Вікторівна
  • Назаренко Михайло Йосипович
  • Потабенко Надія Володимирівна
  • Римаренко Олена Геннадіївна
 

1993 рік

Золоті медалісти Срібні медалісти
  • Братина Ольга Андріївна
  • Латушко Ольга Олександрівна
  • Федченко Катерина Олександрівна
 

1992 рік

Золоті медалісти Срібні медалісти
  • Здор Олена Костянтинівна
  • Волочай Ольга Петрівна
  • Копач Надія Володимирівна
  • Тарновська Ольга Миколаївна
  • Толстова Ганна Володимирівна

1991 рік

Золоті медалісти Срібні медалісти
  • Ливицька Тетяна Юхимівна
  • Потабенко Ганна Володимирівна
  • Батковський Віталій Анатолійович
  • Качанов Дмитро Петрович
  • Кошовий Дмитро Анатолійович
  • Макаренко Тетяна Володимирівна
  • Подзолкін олексій Костянтинович

1990 рік

Золоті медалісти Срібні медалісти
 
  • Бакчижова Світлана Вікторівна
  • Литвин Оксана Петрівна
  • Поволоцька Олена Марківна
  • Примак Юрій Дмитрович

1988 рік

Золоті медалісти Срібні медалісти
  • Кротенко Наталія Володимирівна
  • Лисиця Олена Михайлівна
  • Резникова Вікторія Вікторівна
  • Шахнін Дмитро Борисович
  • Дмитрієва Валерія Володимирівна
  • Семенова Ірина Юріївна
  • Чепусов Денис Ігорович

1987 рік

Золоті медалісти Срібні медалісти
  • Хіміон Олена Олександрівна
  • Гончаренко Зоя Федорівна
  • Губська Олена Юріївна
  • Гузик Наталія Анатоліївна
  • Козинцева Маріана Владиславівна
  • Самборська Яніна Олегівна
  • Стукалова Аліна Олегівна
  • Тарасова Світлана Олександрівна
  • Шматченко Владислава Анатоліївна

1986 рік

Золоті медалісти Срібні медалісти
  • Білецька Тетяна Федорівна
  • Лоєва Марина Юріївна
  • Расоха Оксана Миколаївна
  • Солнцева Ірина Вікторівна
  • Етенко Руслана Анатоліївна
  • Липський Ігор Дмитрович
  • Ніколов Микола Дочев
  • Сущенко Сергій Миколайович
  • Черепенчук Надія Василівна
  • Шевченко Світлана Михайлівна

1979 рік

Золоті медалісти Срібні медалісти
  • Будник Сергій Миколайович
 

1978 рік

Золоті медалісти Срібні медалісти
  • Мухортова Лариса Геннадіївна
  • Ренькевич Лариса Олександрівна
 

1977 рік

Золоті медалісти Срібні медалісти
  • Білецька Оксана Федорівна
  • Михайлова Вікторія Валентинівна
 

1976 рік

Золоті медалісти Срібні медалісти
  • Новикова Ганна Костянтинівна
 

1974 рік

Золоті медалісти Срібні медалісти
  • Баженов Володимир Юрійович
  • Карпенко Олена Василівна
  • Резніченко Наум Аронович
  • Шапошникова Людмила Леонідівна

 

Пошук
Календар
«  Жовтень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Copyright MyCorp © 2022
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz